Pension ALFA   Klokotská 107, 390 01 Tábor | www.pensionalfa.cz | alfa@pensionalfa.cz
english

Pension ALFA - ubytování Tábor

Levné ubytování v Táboře ***

Pension Alfa se nachází ve starobylém domě z 16. století mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov, v historickém jádru města Tábora - města proslulého bohatstvím historických a kulturních památek.

Okolí penzionu

Za návštěvu rozhodně stojí např. radnice, v níž sídlí galerie výtvarného mění a muzeum s expozicemi "Husité", hrad Kotnov a blízké městské opevnění s hradbami, baštami a parkánovou zdí, táborské podzemí (trasa dlouhá 800 m), Jordán - nejstarší údolní nádrž v Čechách z r. 1492, botanická zahrada a Granátová skála.

V okolí města pak např. zříceniny hradu Choustník, Kozí Hrádek, Dobronice u Bechyně, Příběnice, zámek Červená Lhota, Chýnovská jeskyně, Knížecí rybník a další pro autoturisty dostupné a zajímavé cíle, např. České Budějovice, Český Krumlov nebo zámky Hluboká nad Vltavou, Orlík či Zvíkov.

Rekreační zóna 

Známá rekreační zóna nádrže Jordán je vzdálena cca 10 min. chůze. Výhodná poloha penzionu umožňuje také snadný pěší a cyklistický vstup do táborského okolí, proto se penzion Alfa stal vyhledávanou destinací jak pro milovníky víkendových výletů, tak dlouhodobějších dovolených s turistickým i cykloturistickým vyžitím v průběhu celého roku. Kromě individuálních zájezdů je penzion vhodný pro pořádání firemních akcí a akcí cestovních společností.

Nabídka ubytování

Nabízíme ubytování v devíti pokojích (s jedním, dvěma, třemi a čtyřmi lůžky). Některé pokoje lze dovybavit přistýlkou. Celková kapacita ubytování je 24 míst. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna + WC), telefon a WIFI.

Další služby penzionu

Z dalších služeb je možné využít trezor, přístup k internetu, WIFI, PŮJČOVNU JÍZDNÍCH KOL, úschovu jízdních kol a motocyklu, zajištění vstupenek na kulturní a sportovní události. K dispozici je Whisky Pub se studenou kuchyní, sklípek a letní terasa. 

Dále po domluvě je možnost masáží na pokoji nebo v nedalekém masážním studiu (Pedram Dilmaghani - 608 565 041, Renata Zíková - 777 944 566), které nabízí program masážních a relaxačních procedur.


Pension ALFA & Whisky Pub se těší  na Vaši návštěvu!